Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 AcrOdance11.00 - 12.30
Anastasia Delta


Flex12.30 - 13.30
Yasmine Papaioannou


AcrOdance Flex13.30 - 15.00
Anastasia Delta
Aerial Fitness11.00 - 12.00
Adamantia Theofilakou
AcrOdance11.00 - 12.30
Anastasia Delta


Flex12.30 - 13.30
Yasmine Papaioannou


AcrOdance Flex13.30 - 15.00
Anastasia Delta
Aerial Fitness11.00 - 12.00
Adamantia Theofilakou
Workshops11.00 - 14.00
Handwalk
19/10-02/11
Anna Omiridi
AcrOdance Kid11.00 - 12.00
Anastasia Delta
12.00 - 13.00 AcrOdance12.00 - 13.30
Adamantia Theofilakou


Handstand13.30 - 15.00
Anna Omiridi
AcrOdance12.00 - 13.30
Anna Omiridi


Handstand13.30 - 15.00
Anna Omiridi
AcrOdance12.00 - 13.30
Katerina Leontaritou


Flex13.30 - 14.30
Anastasia Delta
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 AcrOdance14.30 - 16.00
Adamantia Theofilakou
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Aerial Skills Kid16.15 - 17.15
Adamantia Theofilakou


Aerial Fitness17.30 - 18.30
Adamantia Theofilakou
17.00 - 18.00 Aerial Fitness17.30 - 18.30
Adamantia Theofilakou


AcrOdance18.45 - 20.15
Adamantia Theofilakou


AcrOdance20.30 - 22.00
Anna Omiridi
AcrOdance17.30 - 19.00
Anastasia Delta
Aerial Fitness17.30 - 18.30
Adamantia Theofilakou


AcrOdance18.45 - 20.15
Adamantia Theofilakou


AcrOdance20.30 - 22.00
Anna Omiridi
AcrOdance17.30 - 19.00
Anastasia Delta
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Flex19.15 - 20.15
Katerina Leontaritou


AcrOdance Flex20.30 - 22.00
Anastasia Delta
Flex19.15 - 20.15
Katerina Leontaritou


AcrOdance Flex20.30 - 22.00
Anastasia Delta
Workshops19.00 - 22.00
Handwalk
19/10-02/11
Anna Omiridi
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 AcrOdance11.00 - 12.30
Anastasia Delta
AcrOdance11.00 - 12.30
Anastasia Delta
12.00 - 13.00 AcrOdance12.00 - 13.30
Adamantia Theofilakou
AcrOdance12.00 - 13.30
Anna Omiridi
AcrOdance12.00 - 13.30
Katerina Leontaritou
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 AcrOdance14.30 - 16.00
Adamantia Theofilakou
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 AcrOdance17.30 - 19.00
Anastasia Delta
AcrOdance17.30 - 19.00
Anastasia Delta
18.00 - 19.00 AcrOdance18.45 - 20.15
Adamantia Theofilakou


AcrOdance20.30 - 22.00
Anna Omiridi
AcrOdance18.45 - 20.15
Adamantia Theofilakou


AcrOdance20.30 - 22.00
Anna Omiridi
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
13.00 - 14.00 AcrOdance Flex13.30 - 15.00
Anastasia Delta
AcrOdance Flex13.30 - 15.00
Anastasia Delta
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 AcrOdance Flex20.30 - 22.00
Anastasia Delta
AcrOdance Flex20.30 - 22.00
Anastasia Delta
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.00 - 13.00 Flex12.30 - 13.30
Yasmine Papaioannou
Flex12.30 - 13.30
Yasmine Papaioannou
13.00 - 14.00 Flex13.30 - 14.30
Anastasia Delta
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Flex19.15 - 20.15
Katerina Leontaritou
Flex19.15 - 20.15
Katerina Leontaritou
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
13.00 - 14.00 Handstand13.30 - 15.00
Anna Omiridi
Handstand13.30 - 15.00
Anna Omiridi
14.00 - 15.00
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 Aerial Fitness11.00 - 12.00
Adamantia Theofilakou
Aerial Fitness11.00 - 12.00
Adamantia Theofilakou
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Aerial Fitness17.30 - 18.30
Adamantia Theofilakou
Aerial Fitness17.30 - 18.30
Adamantia Theofilakou
Aerial Fitness17.30 - 18.30
Adamantia Theofilakou
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 AcrOdance Kid11.00 - 12.00
Anastasia Delta
Click on the class name to get additional info

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
16.00 - 17.00 Aerial Skills Kid16.15 - 17.15
Adamantia Theofilakou
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 Workshops11.00 - 14.00
Handwalk
19/10-02/11
Anna Omiridi
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Workshops19.00 - 22.00
Handwalk
19/10-02/11
Anna Omiridi
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Παρασκευή